Start werken openbaar domein en waterkering Sint-Andries en Zuid

gepost op 30.08.17

op 29/08/2017 organiseerden de stad Antwerpen en Waterwegen en Zeekanaal NV een gezamenlijk persmoment op de Antwerpse Scheldekaaien. Aanleiding was de start van de werken aan het openbaar domein en de waterkering in de kaaizone Sint-Andries en Het Zuid. De heraanleg zal het gezicht van de Scheldekaaien spectaculair veranderen: er zal onder meer plaats zijn voor sport, spel, groen en een stedelijk strand. Waterwegen en Zeekanaal NV werkt de nieuwe, verhoogde waterkering uit in een groene, glooiende dijk: een unicum in een Vlaamse stad. De werken aan de eerste fase, tussen de Goedehoopstraat en de Namenstraat, zullen afgerond zijn in het voorjaar van 2019 en kosten 11 miljoen euro.

In bijlage vindt u een persbericht over deze werken. 

20170829_Persbericht_StartwerkenopenbaardomeinenwaterkeringSint-AndriesenHetZuid.pdf